• facebook
 • rss
 • Samochód dla niepełnosprawnych

  ks. Witold Lesner

  dodane 14.12.2012 19:56

  Tuż przed świętami Bożego Narodzenia, 14 grudnia, dzięki darczyńcom, gorzowskie Koło Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym może łatwiej i wygodniej przewozić swoich podopiecznych.

  Na podwórzu Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Gorzowie Wlkp. (OREW) o godz. 14 wychowawcy i podopieczni Koła Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym (PSOUU) otrzymali nowy samochód.

  - Pieniądze na jego zakup otrzymaliśmy od jednej z miejscowych organizacji pozarządowych. Z naszej strony przekazaliśmy 25.007,73 zł, które zostały naszej organizacji podarowane przez podatników jako 1% dla OPP - mówi Agnieszka Maciejewska z Biura Obsługi Placówek PSOUU. - To duże udogodnienie w naszej pracy.

  Samochód VW Transporter przystosowany jest do przewozu osób niepełnosprawnych. - Osoby z niepełnosprawnością intelektualną i często dodatkowym kalectwem, będą  dowożone do placówek, w których są objęte wielospecjalistyczną rehabilitacją - wyjaśnia pracowniczka stowarzyszenia.

  Beata Piwowarska, przewodnicząca PSOUU w Gorzowie Wlkp. z radością przyjęła kluczyki   Samochód dla niepełnosprawnych
  Beata Piwowarska, przewodnicząca PSOUU w Gorzowie Wlkp. z radością przyjęła kluczyki
  Agnieszka Maciejewska
  Prezent - samochód przewiązany kokardkami - symbolicznie przyjęła Beata Piwowarska, przewodnicząca PSOUU, która odebrała od ofiarodawców kluczyki do VW Transportera .

  - Poprzedni samochód był już bardzo wyeksploatowany, więc nowy jest ważnym darem. Dziękujemy! - dodaje A. Maciejewska.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  , aby komentować lub podaj nazwę wyświetlaną
  Gość

   Reklama

   Zapisane na później

   Pobieranie listy

   Reklama

   przewiń w dół