• facebook
 • rss
 • Kolędy dla seniorów

  ks. Witold Lesner

  dodane 14.12.2012 23:03

  Uczniowie i wychowawcy Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Jana Pawła II przygotowali jasełka, koncert kolęd oraz degustację potraw wigilijnych.

  Z okazji zbliżających się świąt, 14 grudnia seniorzy z Lubska i okolicznych miejscowości zostali zaproszeni przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczego im. Jana Pawła II (SOSW) oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci Niepełnosprawnych "Serce za uśmiech" na spotkanie bożonarodzeniowe "Dzieci Seniorom". Jasełka, śpiew kolęd, przypomnienie świątecznych tradycji oraz wigilijnych potraw mieli okazję wysłuchać uczestnicy uroczystości. - Jest pięknie jak na święta. Czuć tu Bożego ducha. Również potrawy, które młodzież przygotowała są przepyszne. Cieszymy się, że możemy tutaj być - zgodnie mówili Anna i Władysław Romaniuk z Osiecka.

  Dumna ze swoich podopiecznych była dyrektor lubskiego ośrodka. - Nasi uczniowie sprawdzili się. Dużo wysiłku włożyli w przygotowania do dzisiejszego dnia i cieszę się, że udało się. Goście ze smakiem zjadali dania przygotowane przez uczniów SOSW   Dzieci Seniorom
  Goście ze smakiem zjadali dania przygotowane przez uczniów SOSW
  ks. Witold Lesner/GN
  Również nasi wychowawcy i nauczyciele dużo się napracowali. Przygotowali młodzież, ale i sami występowali - mówiła tuz po części artystycznej Elżbieta Maćko. - Dużo radości sprawili nam seniorzy, że zaszczycili nas swoją obecnością. Mam nadzieję, że w kolejne lata będziemy mogli spotykać się znowu - dodała pani dyrektor.

  Pierogi, śledź w pierzynce, barszcz, zupa grzybowa, karp smażony, sałatki oraz słodkości mogli skosztować goście SOSW-u. - Wszystko wyszło spod ręki naszych uczniów - wyjaśnia E. Maćko. Również każda z osób otrzymała tradycyjny, świąteczny prezent.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  , aby komentować lub podaj nazwę wyświetlaną
  Gość

   Reklama

   Zapisane na później

   Pobieranie listy

   Reklama

   przewiń w dół