• facebook
 • rss
 • Życiowe kino

  Krzysztof Król

  dodane 16.03.2013 14:12

  Jak co roku na Festiwalu Życia nie zabraknie dobrego kina. Tym razem zapraszamy Państwa na film. pt. "October Baby". Scenariusz filmu został zainspirowany historią Gianny Jessen, która przeżyła własną aborcję.

  "19-letnia Hannah świeżo upieczona studentka zawsze była outsiderem. Zawsze czuła się inna i mimo wielkich ambicji oraz ogromnego talentu aktorskiego w głębi duszy żywiła przeświadczenie, że nigdy nie powinna przyjść na świat. Z powodu nasilających się problemów zdrowotnych (fizycznych oraz psychicznych) rodzice decydują się wyznać jej straszliwą prawdę. Dziewczyna doznaje szoku, bowiem jej dotychczasowe życie okazało się kłamstwem. Nie dość, że została adoptowana, to jeszcze urodziła się w wyniku źle przeprowadzonej aborcji. Rozżalona Hannah postanawia udać się w podróż do Nowego Orleanu wraz ze swoim przyjacielem Jasonem, jego dziewczyną i nieprzystosowanym społecznie kierowcą rozpadającego się vana. Wszyscy bawią się świetnie poza 19-latką, która postanawia wykorzystać możliwość udania się do miejsca swoich narodzin, aby odszukać swoją biologiczną matkę" - czytamy w opisie filmu.
   
  Projekcje:
  Gorzów Wlkp.
  22 marca – piątek
  godz. 19.00 - Projekcja filmu „October Baby” – aula PWSZ ul. Chopina
   
  Zielona Góra
  23 marca – sobota
  godz. 16.00 - Projekcja filmu „October Baby” – kino NYSA, rezerwacja: ksmzg@zg.ksm.org.pl, (ew. tel. 68 4537293 w godz. 8.00-16.00)
   
  Głogów
  18 marca – poniedziałek
  godz. 19.00 - Projekcja filmu „October Baby” – Cisi Pracownicy Krzyża
   
   

  October Baby - Trailer (POLSKI)
  prayer1sdb1

  «« | « | 1 | » | »»

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół