• facebook
 • rss
 • Błogosławionego nowego roku!

  Katarzyna Buganik

  dodane 31.12.2013 18:34

  Uczestnicy Spotkania Europejskiego Taizé w Strasburgu składają sylwestrowe i noworoczne życzenia.

  Alicja Pitak ze Świebodzina: – Tym, którzy w tym roku zostali w domu i nie pojechali na Taizé, życzę, żeby się nie bali i żeby zaryzykowali, zostawili zabawę i huk, i pojechali w przyszłym roku. Na Taizé również jest zabawa. Można poznać wielu ludzi, zwyczaje, kuchnię danego narodu, dlatego warto na chwilę zostawić Polskę. Wszystkim życzę wewnętrznego pokoju w Nowym Roku.

  Joanna Jurczak: – Życzę wszystkim bezpiecznego sylwestra i zachęcam, by ci, którzy nie pojechali w tym roku na Taizé, wybrali się na takie spotkanie za rok, bo jest tam wspaniała atmosfera, można poznać inne kultury i poćwiczyć język obcy.

  Michał Szańczuk z Zielonej Góry: – Życzę kulturalnego spędzenia sylwestrowej zabawy, właściwego świętowania, bez nadmiernego picia alkoholu oraz szczęśliwego nowego roku.

  Karolina Zakrzewska z Gorzowa Wlkp.: – Życzę, aby rozpoczynający się nowy rok był dobry dla wszystkich i by ludzie myśleli o sobie nawzajem, o swoich sąsiadach, nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

  Ks. Sławomir Szocik: – Życzę wszystkim, którzy pozostali i nie pojechali z nami na Taizé, dobrego i pobożnego sylwestra oraz refleksji nad życiem, nad tym, co się udało lub nie udało w minionym roku i co zawdzięczamy Panu Bogu oraz za co chcemy Mu dziękować. Życzę również, by za rok udało się pojechać na Taizé wszystkim tym, którzy w tym roku nie mogli być z nami w Strasburgu.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół