• facebook
 • rss
 • Zabawa, ferie i nauka

  Katarzyna Buganik

  dodane 05.02.2015 12:00

  Zielonogórski Katolik zaprasza na zapoznanie się ze szkołą, wspólną zabawę na balu karnawałowym i ciekawe spędzenie ferii na półkoloniach.

  Szkoła organizuje bal karnawałowy dla dzieci przedszkolnych i z klas I-III. Impreza odbędzie się 12 lutego w godz. 17-19. Bilet wstępu to słodki poczęstunek (np. ciastka, napoje) i dobry humor. Mile widziane również przebrania.

  Ponadto w czasie ferii zielonogórski Katolik przygotował różnorodne zajęcia, zabawy i eksperymenty naukowe dla najmłodszych pt. „W królestwie Króla Dyrdymała Uśmiechniętego”. Półkolonie odbędą się dla dzieci w wieku od 5 do 10 lat, w dwóch turnusach - od 16 do 20 lutego i od 23 do 27 lutego. Dodatkowe informacje i zapisy (do 5 dni przed rozpoczęciem turnusu): tel. (68) 327 39 93 lub 794 377 770. Karta zgłoszeniowa na stronie internetowej www.katolik.zgora.pl lub w sekretariacie szkoły przy ul. św. Cyryla i Metodego 9 w Zielonej Górze (II piętro), od 7.30 do 15.30.

  Zespół Szkół Katolickich im. św. Stanisława Kostki ogłasza również nabór do szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum. - Nasza szkoła jest bezpieczna, kameralna, bo w klasach jest maksymalnie 20 osób, i przyjazna dla każdego ucznia. W szkole podstawowej uczniowie mogą korzystać z dodatkowych zajęć, m.in. z przyrodniczych, plastycznych i przedmiotowych. W gimnazjum mamy dwie klasy - artystyczną z rozszerzonym j. polskim, zajęciami z teatru i tańca oraz politechniczną z rozszerzoną matematyką, informatyką i zajęciami z rysunku technicznego i przestrzennego. W liceum są natomiast zajęcia rozszerzone m.in. z j. polskiego, fizyki, chemii i matematyki oraz wybór kilku języków obcych - informuje Bogna Świdzińska, dyrektor Zespołu Szkół Katolickich w Zielonej Górze.

  Więcej informacji o rekrutacji do zielonogórskiego Katolika w sekretariacie lub na stronie internetowej szkoły: www.katolik.zgora.pl.

   

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół