• facebook
 • rss
 • Śmiertelny wypadek na S3

  Krzysztof Król

  dodane 08.05.2015 22:24

  Dzisiaj w powiecie zielonogórskim doszło do dwóch wypadków drogowych – jeden z nich okazał się śmiertelny. Drogi K32 i S3 były zablokowane przez kilka godzin.

  Pierwszy wypadek miał miejsce ok. 7.00 rano na drodze K32 Sulechów – Kargowa. – Kierujący ciągnikiem rolniczym mężczyzna przed wykonaniem manewru w lewo nie upewnił się, czy może skręcić i zderzył się z wyprzedzającym go samochodem osobowym Renault Megane. Samochodem podróżowało czterech mężczyzn. Wszyscy trafili do szpitala. Droga w tym miejscu była zablokowana przez ok. 2 godziny – tłumaczy nadkom. Małgorzata Stanisławska z Zespołu Prasowego KMP w Zielonej Górze.

  Do kolejnego wypadku doszło tuż przed godziną 11.00 na drodze krajowej nr 3. – Policjanci ruchu drogowego wracający z wypadku z drogi krajowej K32 dotarli na miejsce bezpośrednio chwilę po zdarzeniu. Niestety okazało się, że kierujący osobowym peugeotem po zderzeniu z ciężarówką poniósł śmierć na miejscu. Droga była zablokowana przez około 4 godziny – wyjaśnia policjantka.

  Policja ustala dlaczego kierujący peugeotem na prostym odcinku drogi zjechał nagle na przeciwny pas jezdni wprost pod ciężarówkę.

  Policjanci apelują o ostrożność, stosowanie się do przepisów ruchu drogowego i wyobraźnie na drodze. - Pamiętajmy, że przed wykonywaniem manewrów na drogach należy upewnić się czy możemy je bezpiecznie wykonać nie narażając innych kierujących. Stosujmy się także do ograniczeń prędkości i szanujmy innych uczestników ruchu drogowego – apeluje nadkomisarz.

  «« | « | 1 | » | »»

  TAGI: LUBUSKIE, POLICJA, S3

  oceń artykuł

  Zobacz także

  , aby komentować lub podaj nazwę wyświetlaną
  Gość

   Reklama

   Zapisane na później

   Pobieranie listy

   Reklama

   przewiń w dół