• facebook
 • rss
 • Święto dzieci tuż, tuż!

  Krzysztof Król

  dodane 12.05.2015 10:36

  Diecezjalny Dzień Dziecka odbędzie się 6 czerwca na terenie sanktuarium MB Cierpliwie Słuchającej w Rokitnie. To największy w festyn z okazji Dnia Dziecka w całej diecezji. Już teraz warto zgłosić swój udział!

  Na festynie „Bądźmy Razem” organizatorzy spodziewają się ok. 5 tys. osób. - Dzieci będą miały do dyspozycji mnóstwo atrakcji m.in. dmuchane zamki i zjeżdżalnie, gry zespołowe, konkursy z nagrodami. Będzie również posiłek i słodkości - tłumaczy Anna Maria Fedurek, rzecznik diecezjalnej Caritas.

  - Nasi wolontariusze i animatorzy mają świetne pomysły na zabawy dla dzieci w każdym wieku. Wszystkie atrakcje dla dzieci są oczywiście bezpłatnie, trzeba tylko dojechać - dodaje.

  Swój udział warto zgłosić już teraz. Każda zarejestrowana grupa lub osoba otrzyma drobny poczęstunek i napoje, a także paczki do sponsora strategicznego festynu Jeronimo Martins - Biedronka.

  Diecezjalny Dzień Dziecka organizowany przez Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej, kurię biskupią oraz sanktuarium Matki Bożej w Rokitnie.
  Festyn odbędzie się pod honorowym patronatem: biskupa diecezjalnego - dr Stefana Regmunta, marszałka województwa lubuskiego - Elżbiety Polak i wojewody lubuskiego - Katarzyny Osos.

  Program Festynu:
  10.00 - Rozpoczęcie Festynu w Rokitnie
  11:00 - Msza św. oraz zawierzenie dzieci Matce Bożej Rokitniańskiej
  12.00 - Przerwa na posiłek
  12.30 - rozpoczęcie programu artystycznego m.in.: pokazy, zawody sportowe, gry i zabawy i inne atrakcje
  16.00 - zakończenie uroczystości

  Rejestracją grup zorganizowanych oraz osób indywidualnych trwa do 30 maja: tel. 600 990 394, mail: sgrzyb@caritas.pl

   

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  , aby komentować lub podaj nazwę wyświetlaną
  Gość

   Reklama

   Zapisane na później

   Pobieranie listy

   Reklama

   przewiń w dół