• facebook
 • rss
 • Największy show

  ks. Marcin Siewruk /Foto Gość

  dodane 08.06.2015 12:40

  Studenci z Duszpasterstwa Akademickiego „Parakletos” wspólnie z zespołem S.H.E.M.A. i młodymi artystami ze Słubic po 7 tygodniowych przygotowaniach zaprezentowali 7 czerwca Worship.

  Po zakończeniu koncertu Gospel w kościele pw. Ducha Świętego ludzie wychodzili uśmiechnięci i rozentuzjazmowani. Zgodnie z zapowiedzią było głośno, energetycznie i radośnie. Występ 25 osobowej grupy był promocją Światowych Dni Młodzieży Kraków 2015. – To był wspaniały koncert, pełen energii. Cieszymy się, że młodzi wychwalają Boga. W młodych ludziach Bóg złożył dużo nadziei, energii, siły. Bóg chce te dary wykorzystać. My starsi może jesteśmy już lekko wypaleni, bo już zmęczeni trochę życiem, ale jak młodzi poddadzą się łasce Bożej, to pomogą się nam podnosić, to jest nam bardzo potrzebne. Nawzajem sobie pomagamy, młodzi są na początku drogi i ich nadzieja jest naszą siłą. Możemy pomóc młodzieży, kiedy będziemy się za nią szczerze modlić, oni są nam bardzo potrzebni – powiedziała Teresa Pawlik za Słubic.

  Koncert uwielbieniowy to nie tylko piękny śpiew i muzyka, to przede wszystkim modlitwa, spotkanie z Bogiem, okazja do nawrócenia. Duch Święty sprawia, że można usłyszeć głos Jezusa, który pokazuje rzeczy proste i zupełnie paradoksalne. – Największy show, to co jest najpiękniejsze, co jest najwspanialszą iskrą życia odbywa się każdego dnia. Kiedy wstaję rano, kiedy patrzę na swoje dzieci, kiedy przytulam moją żonę. Codzienność ze wszystkimi doświadczeniami niesie tak wiele, że nie chcę nic innego. Nie chcę niczego innego, jak tylko Bożej „zwyczajności”–  mówił w czasie świadectwa Przemysław Szczotko z Zielonej Góry.

  «« | « | 1 | » | »»

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół