• facebook
 • rss
 • Pokaż nam swoje święta

  red.

  dodane 20.12.2015 00:00

  Kto nie lubi tych wszystkich światełek i świątecznych dekoracji, smaku pierników i wigilijnych potraw? Daj poczuć innym tę niezwykłą atmosferę, która co roku towarzyszy Ci w Boże Narodzenie.

  Kolejny rok z rzędu zapraszamy naszych Czytelników do świątecznego konkursu fotograficznego, ale po raz kolejny rozszerzamy też jego formułę. Zaczynaliśmy od fotografowania szopek betlejemskich w naszych domach i kościołach, później doszły zdjęcia dekoracji bożonarodzeniowych.

  W tym roku zapraszamy do podzielenia się z nami świątecznym klimatem; tym, co sami w tych radosnych świętach najbardziej lubicie. Chętnie obejrzymy więc szopki, choinki, stroiki, wieńce adwentowe i inne dekoracje. Równie chętnie zajrzymy do… pieców i na wigilijne stoły. Przyjrzymy się śpiewowi kolęd i ich grze na różnych instrumentach. Pójdziemy z Wami na Pasterkę, zasiądziemy w Waszym rodzinnym gronie albo ubierzemy wspólnie choinkę. Skorzystamy z zaproszenia do świetlic, warsztatów terapii zajęciowej czy przedszkoli, gdzie przygotowywane są aniołki, kartki świąteczne, łańcuchy i inne ozdoby.

  Słowem - tylko od inwencji naszych Czytelników zależy, co zechcą nam przedstawić na swoich świątecznych fotografiach. Wszystkie opublikujemy na naszej stronie internetowej (sandomierz@gosc.pl). Spośród nadesłanych internauci wybiorą, a my nagrodzimy atrakcyjnymi upominkami trzy najlepsze zdjęcia.

  Czekamy na nie pod adresem sandomierz@gosc.pl od 20 grudnia do 3 stycznia.

  Od 5 do 10 stycznia będzie można tam głosować na wybrane fotografie, a wyniki konkursu zostaną ogłoszone zarówno w wydaniu papierowym „Gościa Sandomierskiego”, jak i na portalu 17 stycznia.

  Regulamin konkursu TUTAJ. Nadesłanie zdjęć oznacza, że każdy uczestnik zapoznał się z tym dokumentem.

  Zapraszamy do zabawy!

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  • barter
   21.12.2015 11:12
   Kolejny raz redakcja sprowadza Święta Bożego Narodzenia do bezsensownej rywalizacji o piękniejsze coś tam. Efekty tego są widoczne. Wystrój kościołów jak w "biedronce", klekoczące bociany, kłaniające się aniołki, klekoczące maselniczki, wygrywający pastuszkowie, wszystko to za opłatą i podczas odprawianych nabożeństw (w tym mszy św.)Wszystkie te "zwyczaje" umniejszają a nie podnoszą rangę świąt, są zaszczepione na polski grunt jak np. Halloween. Reasumując, żeby godnie przeżyć Święta trzeba znaleźć kościół wolny od tej ...? może w Sandomierzu u św. Jakuba?
  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół