• facebook
 • rss
 • Babcię i dziadka stworzył Bóg

  mas

  dodane 18.01.2016 11:08

  W Złotniku dla ukochanych babć i dziadków z okazji zbliżającego się święta przygotowano 17 stycznia bogaty program artystyczny.

  – Pan Bóg „nie może” być wszędzie, dlatego stworzył babcię i dziadka. Dobre słowo rozwesela każdego człowieka, dlatego dzisiaj nie oszczędzajmy dobrych słów dla kochanych babć i dziadków – składały życzenia wnuki.

  Od dziewiętnastu lat Biblioteka w Złotniku organizuje program artystyczny dla seniorów z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przez lata bardzo czynnie wspiera inicjatywę Kazimierz Ostrowski, sołtys Złotnika, miejscowości, która w 2014 r. zdobyła tytuł najpiękniejszej wsi w województwie lubuskim.

  Ponad 200 osób uczestniczyło w niedzielne popołudnie w atrakcjach przygotowanych przez organizatorów. – Na początku musiałam sama zatroszczyć się o program i wykonawców, a teraz mamy bardzo wiele zgłoszeń od zespołów, które chciałyby zaprezentować się na występie z okazji Dnia Babci i Dziadka – powiedziała Emilia Klusek, kierownik biblioteki w Złotniku i inicjatorka imprezy.

  W występach artystycznych dedykowanych specjalnie dla ukochanych babć i dziadków wystąpili: czytelnicy biblioteki w Złotniku, dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Złotniku, tancerki „Zumba Fitness Show Złotnik!”, Teatr Amatorski Dorosłych „Tak czy siak” ze Złotnika, mieszkanki i pracownicy Domu Pomocy Społecznej w Miłowicach, Zespół Górali Czadeckich „Dolina Nowego Sołońca” ze Złotnika i zespół śpiewaczy „Chabry” ze Złotnika.

  – Jestem bardzo wzruszona i bardzo szczęśliwa. Moje wnuki są kochane, mam ich czwórkę i każdego dnia w modlitwie dziękuję za nie Bogu, bo dodają mi sił i radości w życiu – powiedziała pani Krystyna ze Złotnika.

  «« | « | 1 | » | »»

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół