• facebook
 • rss
 • Pokaż, jak kibicujesz

  kk

  dodane 16.06.2016 08:58

  Pracownicy diecezjalnej Caritas już gotowi do wieczornego kibicowania! A ty?

  Dziś wieczorem cała Polska będzie kibicować naszym piłkarzom w meczu z Niemcami. Pracownicy diecezjalnej Caritas to oczywiście także kibice piłki nożnej i wieczorem będą wspierać Biało-Czerwonych.

  - Nasze barwy Caritas idealne do kibicowania wiec nie mogło nas zabraknąć w strefie kibica - podkreśla Anna Maria Fedurek, rzecznik diecezjalne Caritas.

  A jakie wyniki typują pracownicy diecezjalnej Caritas? Oczywiście są pewni zwycięstwo Polski: Sylwia Grzyb – 1:0, Dominika Danielak 2:1, Ania Długosz – 2:1, Anna Maria Fedurek – 1:0, Sabina Śmigielska – 2:0, Maciek Grzyb – 3:0.

  Kibice ułożyli już nawet przyśpiewkę:

  Dzisiaj wielka feta
  czeka nas wieczorem.
  Cały nasz Caritas,
  przed telewizorem.

  Typują wyniki,
  flagi wywieszają.
  Bawią się jak dzieci,
  i głośno śpiewają.

  Nasze orły polskie,
  dzisiaj poszybują.
  Uszczęśliwia wszystkich,
  Co im kibicują.


  A po emocjach związanych z meczem Polska-Niemcy diecezjalna Caritas zaprasza w niedzielę, 19 czerwca, na doroczny mecz charytatywny i festyn rodzinny Caritas w Zielonej Górze, który odbędzie się w ramach obchodów Światowego Dnia Uchodźcy.

  Impreza odbędzie się na boisku MOSiR w Zielonej Górze przy ul. Sulechowskiej 41. Początek o godz. 14.30. Uczestnikami meczu będą: bp Tadeusz Lityński, księża, pracownicy i wolontariusze Caritas, samorządowcy, kabareciarze, sportowcy, dziennikarze, aktorzy i funkcjonariusze Straży Granicznej.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół