• facebook
 • rss
 • Pielgrzymkowe "last minute"

  kk

  dodane 01.07.2016 09:57

  Czas wakacji to czas odpoczynku, ale też wyzwań. Oni 2 lipca wyruszają na Jasną Górę. Też idziesz?

  – Pielgrzymka jest organizowana przez duszpasterstwo rolników. Oczywiście w pierwszym rzędzie adresowana jest właśnie do rolników, ale nie tylko. Nie zamykamy się na nikogo. Każdy niezależnie, czy jest mieszkańcem miasta, czy wsi, może w niej udział. Najważniejsze, żeby miał czas i chęć, żeby z nami iść na Jasną Górę – wyjaśnia ks. Paweł Mydłowski, przewodnik pielgrzymki.

  – Pielgrzymowanie daje wielką radość, odskocznię od codziennego życia, a także inną perspektywę spojrzenia na Kościół, sakramenty, ludzi i otaczający nas świat. Może fizycznie nie odpoczniemy, ale psychicznie na pewno – dodaje.

  A tak do pielgrzymowania zachęca jedna z jej stałych uczestniczek. – Dla mnie to cudowne rozpoczęcie odpoczynku wakacyjnego. Przygoda dzięki której przenoszę się w zupełnie inny świat. Idę z plecakiem pełnym dziękczynienia i próśb nie tylko moich ale wielu moich znajomych, przyjaciół i rodziny. Dziękuję za miniony rok, ludzi których spotkałam, za doświadczenia Jego obecności i opieki Matki. Idę aby móc na nowo doświadczać prawdziwego szczęścia tu na ziemi, by nie zapomnieć jaki jest cel mojego życia – wyjaśnia Katarzyna.

  Pielgrzymka rozpocznie się w sobotę 2 lipca o godz. 8.00 Mszą św. w sanktuarium Matki Bożej w Otyniu. Po będzie można się zapisać. Wyjście ok. godz. 10.30. Wszelkie informacje i zapisy na stronie: www.duszpasterstworolnikow.com.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  , aby komentować lub podaj nazwę wyświetlaną
  Gość

   Reklama

   Zapisane na później

   Pobieranie listy

   Reklama

   przewiń w dół