Nowy Numer 11/2018 Archiwum

Odkryliśmy piękno młodego człowieka

W Kawiarni „Pod Aniołami” przy parafii pw. św. Józefa bp Tadeusz Lityński podziękował wszystkim zaangażowanym w zielonogórskie obchody Światowych Dni Młodzieży.

W spotkaniu wzięła udział Wioletta Haręźlak, wiceprezydent Zielonej Góry, a także przedstawiciele służb mundurowych, instytucji, stowarzyszeń, wspólnot i wolontariuszy zaangażowanych w organizację obchodów ŚDM w Winnym Grodzie.

Spotkanie odbyło się z inicjatywy bp. Tadeusza Lityńskiego. - Bez Waszej pomocy nie bylibyśmy w stanie tak profesjonalnie przygotować tego wydarzenia - powiedział bp Lityński do przybyłych.

- Dzięki temu, co się wydarzyło mogliśmy odkryć także piękno młodego człowieka. Braliśmy w tym udział czy tu w Zielonej Górze, czy później w Świebodzinie, Krakowie. We wszystkich tych wydarzeniach takim czytelnym znakiem była radość i niezwykły język komunikacji jakim był uśmiech na twarzy drugiego człowieka - dodał.

Przypomnijmy, że w ramach zielonogórskich obchodów ŚDM odbyły się m.in. wielonarodowa Msza św., Marsz dla Życia, koncerty, gra miejska, prezentacje grup, a nawet dyskoteka przy ratuszu.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Reklama

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Reklama

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy