• facebook
 • rss
 • Jak jeździć przy katedrze?

  Lubuska Policja

  dodane 04.07.2017 08:20

  Gorzowskie skrzyżowanie ul. Chrobrego i Sikorskiego częściowo otwarte. Teren wokół gorzowskiej katedry został ogrodzony i wyłączony z ruchu pieszych.

  Policjanci ruchu drogowego już od początku akcji strażaków musieli szybko przeorganizować ruch w centrum miasta i zabezpieczyć rejon pożaru. Skrzyżowanie ulic Sikorskiego i Chrobrego zostało całkowicie wyłączone z ruchu, aby służby mogły bezpiecznie prowadzić działania.

  Dopiero wczoraj wieczorem nastąpiła zmiana organizacji ruchu w rejonie gorzowskiej katedry i skrzyżowanie zostało częściowo otwarte.

  - kierowcy jadący od strony Mostu Staromiejskiego na skrzyżowaniu Sikorskiego i Chrobrego mogą skręcić w lewo lub jechać prosto. Nie można skręcić w prawo - pas w stronę Urzędu Miasta jest wyłączony z ruchu.

  - kierowcy jadący ul. Sikorskiego od strony ul. Młyńskiej, na skrzyżowaniu z ul. Chrobrego mogą skręcić w prawo lub w lewo. Jazda w stronę Urzędu Miasta jest niemożliwa.

  - kierowcy jadący ul. Chrobrego od strony skrzyżowania z ul. Jagiełły mogą skręcić w prawo w ul. Sikorskiego lub kontynuować jazdę w stronę Mostu Staromiejskiego. Nie można natomiast skręcić w lewo w stronę Urzędu Miasta.

  - możliwy jest przejazd ul. Sikorskiego od strony Urzędu Miasta. Na skrzyżowaniu z ul. Chrobrego kierowcy mogą jechać w lewo, prostu lub w prawo.

  Gorzowscy funkcjonariusze ruchu drogowego najbliższe dni będą ręcznie regulować ruchem na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Chrobrego. Kierowcy powinni w tym miejscu zachować szczególną ostrożność. Należy zwracać uwagę na sygnały przekazywane przez policjantów.

   

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  , aby komentować lub podaj nazwę wyświetlaną
  Gość

   Reklama

   Zapisane na później

   Pobieranie listy

   Reklama

   przewiń w dół