Nowy numer 44/2020 Archiwum

Lekcja tańca dla małżonków

W trakcie zielonogórskiego Festiwalu Życia organizatorzy proponują próbkę kursu tanecznego dla małżonków pod hasłem: „Pielęgnacji więzi małżeńskiej”.

– Wielki Post to na pewno nie okres zabaw tanecznych, ale z pewnością niezły moment by zatroszczyć się nieco o pielęgnację relacji z naszym mężem, żoną... – zauważa Dominika Górka-Jabłońska, szefowa Szkoły Tańca „Gracja” w Zielonej Górze. – Wspólny taniec? Dlaczego nie? A może właśnie taniec okaże się niezłą „terapią małżeńską” – dodaje.

Taniec niewątpliwie wyzwala szereg emocji. – Sprzyjają one tworzeniu relacji, pozwalają poznać lub odnaleźć to coś, co sprawia, że jesteśmy dla siebie tak wyjątkowi – tłumaczy instruktorka. – Taniec sprzyja poczuciu bliskości, czasami gdzieś już mniej lub mocniej zakurzonej. On może poczuć się „szefem”, „kierownikiem”, „dyrektorem” pary; a ona tą prowadzoną, „zaopiekowaną”. Tak niewiele pasji możemy dzielić z małżonkiem. Mieć pasje wspólne to ideał. Taniec daje taką możliwość i to niezależnie od wieku. Nadajmy smak naszemu małżeństwu – zachęca instruktorka.

Warsztaty rozpoczną się o godz. 19.00 w Szkole Tańca „Gracja” przy ul. Wyspiańskiego.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama