Nowy numer 44/2020 Archiwum

O Biblii w Paradyżu

Były wykłady, medytacje, dzielenie się i oczywiście modlitwa. W Wyższym Seminarium Duchownym odbyły się rekolekcje o Piśmie Świętym.

W Wyższym Seminarium Duchownym w Paradyżu, od 28 do 30 października, odbyły się rekolekcje pod hasłem: „Wszystko o Biblii”. Dni skupienia z Pismem Świętym zainaugurowały serie rekolekcji pod hasłem: „Spotkanie Jezusa z…”. Tym razem było to spotkanie z Janem Chrzcicielem.

Uczestnicy rekolekcji mogli pogłębić swoją wiedzę biblijną. Punktem wyjścia były wykłady, które były przyczynkiem do medytacji, duchowych rozważań i dzielenia się Słowem Bożym. – W czasie tych rekolekcji chcemy stanąć obok Jana Chrzciciela i spotkać się z Jezusem. A w konsekwencji znaleźć tam coś dla swojego życia i codzienności – tłumaczy ks. Łaszkiewicz z Katolickiego Stowarzyszenie uBIBLINIEni.pl.

W rekolekcjach wzięło udział 15 osób. – Zawsze fascynowałam się Pismem Świętym i jak usłyszałam o tych rekolekcjach, to stwierdziłam, że to może być coś dla mnie. Chciałam choć na chwilę odpocząć od tego świata i pobyć ze Słowem Bożym – wyjaśnia Agata Markiewicz ze Strzelec Krajeńskich.

Rekolekcje zorganizowane przez Katolickie Stowarzyszenie uBIBLINIEni.pl poprowadzili bibliści: ks. Andrzej Oczachowski i ks. Łukasz Łaszkiewicz.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama