Zapisaliście się już na Diecezjalne Dni Młodzieży w Rokitnie?

"Nie lękaj się" - to hasło tegorocznych Diecezjalnych Dni Młodzieży w Rokitnie, które odbędą się w sobotę 13 czerwca. Program, jak co roku, bardzo ciekawy. Zaplanowano m.in. koncert Arkadio, integrację, teatr ewangelizacyjny, spotkania w grupach i oczywiście Eucharystię.

Tegoroczne hasło, jak wyjaśnia diecezjalny duszpasterz młodzieży ks. Paweł Grzesiak, to ostatnie z trzech kluczowych (poprzednio DDM odbyły się pod hasłem "Jaśniej", "Słuchaj") zawołań papieża Franciszka, do którego odwoływał się w czasie homilii do młodych podczas Mszy św. posłania wieńczącej Światowe Dni Młodzieży w Lizbonie:

Zbliżają się DDM - ks. Paweł Grzesiak
Gość Zielonogórsko-Gorzowski

 

Plan DDM (13 czerwca):

  • od 11.45 - recepcja (przy schodach do Domu Rekolekcyjnego)
  • 13.00 - rozpoczęcie DDMów 
  • 13.20 - procesja młodych 
  • 13.30 - koncert Full of Grace 
  • 14.00 - integracja
  • 14.30 - teatr DDE
  • 15.00 - uroczysta Koronka do Bożego Miłosierdzia 
  • 15.40 - koncert Arkadio 
  • 17.10 - posiłek 
  • 18.00 - spotkania w grupach
  • 19.30 - Eucharystia
  • 21.00 - apel i zakończenie Diecezjalnych Dni Młodzieży

Zapisy na Diecezjalne Dni Młodzieży: TUTAJ.

Dzień wcześniej do Rokitna zaproszeni są liderzy, posługujący i wolontariusze.

Plan spotkania dla posługujących (12-13 czerwca):

Piątek

  • 16.30 - recepcja
  • 18.00 - Eucharystia (w bazylice) 
  • 18.45 - kolacja
  • 19.10 - odprawa (I), pomoc w organizacji
  • 20.00 - nabożeństwo i Apel Maryjny (w bazylice)
  • 21.15 - odprawa (II), pomoc w organizacji

Sobota

  • 8.00 - jutrznia
  • 8.30 - śniadanie 
  • 9.00-11.45 - odprawa (III), czas przygotowań
  • 12.00 - obiad

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..