Tegoroczne hasło, jak wyjaśnia diecezjalny duszpasterz młodzieży ks. Paweł Grzesiak, to ostatnie z trzech kluczowych (poprzednio DDM odbyły się pod hasłem "Jaśniej", "Słuchaj") zawołań papieża Franciszka, do którego odwoływał się w czasie homilii do młodych podczas Mszy św. posłania wieńczącej Światowe Dni Młodzieży w Lizbonie:
Zbliżają się DDM - ks. Paweł GrzesiakGość Zielonogórsko-Gorzowski
Plan DDM (13 czerwca):
- od 11.45 - recepcja (przy schodach do Domu Rekolekcyjnego)
- 13.00 - rozpoczęcie DDMów
- 13.20 - procesja młodych
- 13.30 - koncert Full of Grace
- 14.00 - integracja
- 14.30 - teatr DDE
- 15.00 - uroczysta Koronka do Bożego Miłosierdzia
- 15.40 - koncert Arkadio
- 17.10 - posiłek
- 18.00 - spotkania w grupach
- 19.30 - Eucharystia
- 21.00 - apel i zakończenie Diecezjalnych Dni Młodzieży
Zapisy na Diecezjalne Dni Młodzieży: TUTAJ.
Dzień wcześniej do Rokitna zaproszeni są liderzy, posługujący i wolontariusze.
Plan spotkania dla posługujących (12-13 czerwca):
Piątek
- 16.30 - recepcja
- 18.00 - Eucharystia (w bazylice)
- 18.45 - kolacja
- 19.10 - odprawa (I), pomoc w organizacji
- 20.00 - nabożeństwo i Apel Maryjny (w bazylice)
- 21.15 - odprawa (II), pomoc w organizacji
Sobota
- 8.00 - jutrznia
- 8.30 - śniadanie
- 9.00-11.45 - odprawa (III), czas przygotowań
- 12.00 - obiad








