Teatr "Zdumienie" przedstawia

Krzysztof Król

dodane 21.03.2018 15:00

Nie widzieliście najnowszej sztuki kleryków w Wyższego Seminarium Duchownego w Paradyżu? Nic nie szkodzi. Wyjątkowa okazja już jutro w Zielonej Górze!

Teatr "Zdumienie" przedstawia Czy anioł odzyska sens który stracił? Zobacz! Krzysztof Król /Foto Gość

"Brak sensu” - to tytuł najnowszej sztuki, dla której inspiracją był tekst Marty Guśniowskiej „Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek”. - To sztuka o poszukiwaniu sensu. O tym, że warto go szukać, aby czegoś ważnego w życiu nie przegapić - wyjaśnia reżyser Kinga Kaszewska-Brawer, która prowadzi seminaryjny teatr, a na co dzień pracuje w Teatrze Ziemi Lubuskiej.

- To sztuka dla widza w każdym wieku. Na Festiwalu Życia w Zielonej Górze zagramy go przed południem dla przedszkolaków, a wieczorem dla dorosłych. Na pewno każdy znajdzie tu coś dla siebie - dodaje.

Teatr "Zdumienie" z Paradyża zagra spektakl dwukrotnie 22 marca (czwartek) w Zielonej Górze. Wejść na spektakl o godz. 10.00 nie ma już szans bo wszystkie miejsca zapełnią przedszkolaki, ale wieczorem jak najbardziej! Początek o godz. 19.00 w Auli Uniwersytetu Zielonogórskiego (kampus A - Gagarin - ul. Podgórna).

Wstęp wolny! 

Spektakl odbędzie się w ramach Festiwalu Życia 2018.

 

 

Tagi: