Spotkanie scholii w Drezdenku

Krzysztof Król

publikacja 03.03.2019 11:07

W parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Drezdenku w soboty odbywają się spotkania dziecięcej scholi Śpiewające Anioły. Warto się przyłączyć!

Spotkanie scholii w Drezdenku Schola z Drezdenka Archiwum parafii

Ta rozśpiewana grupa dzieci poprzez swój muzyczny talent chce sławić Pana Boga i uświetnia swoim śpiewem niedzielną Mszę św. dla dzieci - wyjaśnia ks. Adam Wójcicki.

Spotkanie scholii w Drezdenku   Warsztaty kulinarne scholi Archiwum parafii - Na sobotnich spotkaniach wiele się dzieje. Obok ćwiczeń muzycznych, nauki pieśni jest także czas na wspólną zabawę, integrację i ciekawe zajęcia. W tym roku próby są połączone z zajęciami tematycznymi. Odbyły się już kuchenne rewolucje, podczas których dzieci przygotowywały pyszne kanapki oraz desery i galaretki owocowe. Wcześniej miały także warsztaty z ozdób świątecznych, kartek, stroików i wiele innych. W najbliższym czasie czekają spotkania z niezwykłymi osobami, warsztaty pieczenia pizzy, wspólne robienie palmy, kurs pierwszej pomocy. Planujemy również odwiedzić wiele ciekawych miejsc w Drezdenku. Nie zabraknie też zajęć i rozgrywek sportowych. Warto być "śpiewającym aniołem" - dodaje.

Spotkanie scholii w Drezdenku   A po warsztatach czas na śpiew Archiwum parafii Dołącz do nich. Spotkania w każdą sobotę o godz. 11 w parafii Przemienienia Pańskiego w Drezdenku - salki parafialne.

TAGI: