Chcesz owocować? Przyjdź na warsztaty!

Parafia pw. Miłosierdzia Bożego

publikacja 31.05.2019 10:22

Parafia pw. Miłosierdzia Bożego w Zielonej Górze zaprasza na warsztaty "Owocowanie -aby pracować i żyć…", które odbędą się 8 czerwca.

Chcesz owocować? Przyjdź na warsztaty!

Warsztat poprowadzi mentor i coach, a przede wszystkim wierzący katolik – Mariusz Kępka, który podkreśla, że to czterogodzinne spotkanie rozwojowe. "Dokonujemy w jego trakcie przeglądu najnowszych doniesień naukowych o rozwoju człowieka i owocnym życiu, zaś w drugiej części ćwiczymy praktyczne narzędzia i techniki wzmacniające wewnętrzne siły i zabezpieczające przed przeciążeniem. Warsztat kończy się nabożeństwem uwielbienia i modlitwą o uzdrowienie. Przyglądać się będziemy w jego trakcie naszym sercom i sposobom złego ducha na jego zatwardzenie i zagubienie" – czytamy w opisie Mariusza Kępki.

"To spotkanie dla wszystkich pragnących ciągłego odnawiania relacji z Bogiem i bycia w Jego obecności; dla osób, dla których jakość codziennego życia jest istotna i nie mierzą jej kolejną kupioną rzeczą; dla osób ciekawych innych ludzi i chcących się uczyć oraz spotykać wspólnie Jezusa; dla osób odczuwających w życiu jakąkolwiek 'odmianę' zmęczenia i szukających polepszenia i wreszcie dla osób ceniących jakość wolnego czasu, jaki spędzają z rodziną i przyjaciółmi" - dodaje

Rezerwacja i zapisy: TUTAJ (konieczna rezerwacja – ilość miejsc ograniczona).