Nie byliście w kościele? Nie kupiliście "Gościa"? Nic straconego!

kk, kb

publikacja 15.03.2020 15:50

Zdajemy sobie sprawę, że najwięcej naszych czytelników kupuje "Gościa Niedzielnego" przy okazji uczestnictwa we Mszy św. niedzielnej w swojej parafii. Dziś zdecydowana większość z was skorzystała z opcji #zostańwdomu. To dobrze. Co zatem zrobić, by jeszcze dziś przeczytać najnowszy numer naszego tygodnika? Skorzystać z e-wydania.

Nie byliście w kościele? Nie kupiliście "Gościa"? Nic straconego! Najnowszy numer Gościa Niedzielnego. Archiwum GN

Dzisiejszy numer (11/2020) jest dostępny po wejściu na stronę www.e.gosc.pl.

Uwaga. Można wybrać, poza tzw. głównym grzbietem, również dodatek diecezjalny. Zachęcamy zwłaszcza do wyboru "Gościa Zielonogórsko-Gorzowskiego". Wystarczy w lewym górnym rogu - obok loga - rozwinąć strzałkę i wybrać konkretny dodatek. Wówczas po kliknięciu "Kupuję" na dole strony uzyskacie państwo dostęp do wybranych treści w formie elektronicznej. Koszt numeru jest niższy niż wydania papierowego - wynosi 4 zł.

Można również zakupić dostęp do poszczególnych artykułów z "głównego grzbietu" z osobna. Treści ogólnopolskie znajdują się TUTAJ.

Dzięki temu, że wykupicie w tej formie dostęp do przygotowanych przez nas treści, umożliwicie nam utrzymanie płynności finansowej. Niestety koronawirus i związana z nim kwarantanna mają swoje konsekwencje również dla naszego tygodnika. Bardzo serdecznie dziękujemy za to, że z nami jesteście i nas wspieracie.

A o czym można przeczytać w "Gościu Zielonogórsko-Gorzowskim"? M.in. wyjątkowe świadectwo 104-latki z Kromolina, o ogólnopolskiej inicjatywie "Spacer Miłosierdzia", która realizowana jest w Krośnie Odrzańskim, a także duży reportaż o rekolekcjach małżeńskich w Otyniu. Zobaczcie wszystkie tematy: TUTAJ. Polecamy!