Krzysztof Król
Zielonogórskie Uwielbienie już 4 czerwca w Boże Ciało. 30 maja w "Lotniku" odbyły się ostatnie warsztaty przygotowujące do koncertu uwielbienia przy Kościele pw. Ducha Świętego.
Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.Zmień ustawienia lub wypróbuj inną przeglądarkę.