Nowy numer 08/2020 Archiwum
 • fr_giovanni
  27.06.2015 17:31
  fr_giovanni
  Niemcy znowu zabijają Polaków. Tym razem jest mała różniczka - Polacy się na to zgadzają, a nawet się cieszą z tego.

  Start: https://www.youtube.com/watch?v=NnVhjgwdwvQ

  Lądowanie: https://www.youtube.com/watch?v=Qa30B1tWNSY


  doceń 1
 • Fryderyk
  27.06.2015 22:47
  Bracie Janku na twoje pocieszenie podaję, że Niemcy sami siebie zabijają od dłuższego czasu w ten sam sposób. Muszą stosować tabletki wczesnoporonne bo w niemieckim zbożu jest coraz mniej sporyszu.
  doceń 0
 • grzegorzku
  28.06.2015 09:55
  "Happening nie wzbudził zainteresowania mieszkańców Słubic. Przylot drona - oprócz kilkunastu feministek - obserwowało tylko kilka osób."

  Happening faktycznie zobaczyło kilkanaście osób, ale dzięki mediom, także "Gościowi", przeczytały o nim pewnie setki tysięcy (nie oglądam telewizji i nie wiem, czy był to także news TV). W każdym razie cel akcji został osiagnięty.

  Co się tyczy składania donosów na okoliczność "możliwości popełnienia przestępstwa", to takie działania pokazują, że kościół nie potrafi prowadzić dyskusji. Happening miał za zadanie zwrócić uwagę na problem, w sposób symboliczny (takie jest natura happeningu), tyczasem zamiast rozmawiać, argumentować i przekonywać, ksiądz woli składać donosy na policję. Efekt będzie przeciwny do zamierzonego - będzie to odebrane (i słusznie) jako atak na wolność słowa.I żeby nie było wątpliwości - jestem przeciwnikiem aborcji "na życzenie".

  Jest jeszcze jedna kwestia, a mianowicie rzetelności. W mediach prawicowych trudno jest znaleźć informację, co oznaczają de facto środki wczesnorporonne. Jeśli wierzyć paru portalom internetym, które zajmują się tymi temtami, to farmaceutyki takie stosuje się maksimum do 9 tygodnia ciąży. Ksiądz zatem popelnia nadużycie biegając za happenerami z modelami plodu w 10 tygodniu ciąży. Zresztą to dość niesmaczne, zważywszy, że kościół chętnie eaptuje wystwami widokiem płodów po abrocji, a jednocześnie protestuje, gdy ktoś pokazuje dziecko zdeformowane w skutek wad genetycznych. Ja tylko mam apel o uczciwość w przekazach medialnych, niezależnie od światopoglądu jaki się reprezrntuje.
  doceń 0
 • Inga_Piest
  28.06.2015 15:17
  Jak wszyscy rodzice, chcemy żeby nasze dzieci miały wszystko najlepsze. Moja rodzina podjęła odważnie decyzję pojechać do Niemiec. Lecz żeby dzieciom było nie tak ciężko, studiowaniem niemieckiego oni zajęli się już teraz. Znaleźliśmy super kurs niemieckiego dla dzieci w Lublinie dzięki stronie internetowej http://www.sic-egazeta.amu.edu.pl/index.php?t=2737 . Jesteśmy zadowolone ich wynikami i wkrótce planujemy wyjechać.
  doceń 0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy