Nowy numer 09/2020 Archiwum
 • Hubal
  13.11.2017 19:49

  Jeśli na tej mszy ludzie padali na posadzkę na plecy, używali nie zrozumiałej mowy, demonicznego wycia, spazmatycznego śmiechu, tańca i "modlitw" w sposób monotonny, a nawet w transie - chrześcijanie - nie idzie tam !!! Tam działa Zły duch !!! Nie oczekujcie uzdrowień na ciele - raczej proście Boga w skrytości - w modlitwie w skrytości o uzdrowienie duszy. Duchowość człowieka jest podatna na łakomstwo i manipulacje - bądźcie ostrożni !!! Nie dajcie się obedrzeć z pieniędzy a co najważniejsze z duchowości, która na tych mszach o uzdrowienie jest zabijana. To nie jest duchowość Pana Jezusa Chrystusa. Pan Jezus uzdrawia w Eucharystii oraz w modlitwie osobistej, tzw. modlitwie w skrytości. Proście a otrzymacie. A do swoich uczniów powiedział w kontekście darów duchowych i uzdrawiania, cytat : " Uzdrawiajcie chorych, wskrzeszajcie umarłych, oczyszczajcie trędowatych, wypędzajcie złe duchy! Darmo otrzymaliście, darmo dawajcie! 9 Nie zdobywajcie złota ani srebra, ani miedzi do swych trzosów." . A co się dzieje podczas tzw. Mszy o uzdrowienie. Biskupi ! Msza Święta winna być oddzielona od modlitw o uzdrowienie. Modlitwy o uzdrowienie umniejszają Eucharystii, są zbierane pieniądze, pokaźne kwoty znacznie odbiegające od innych zbiórek pieniędzy. To nie jest targowisko, by sprzedawać dary duchowe - uzdrowienia za pieniądze i w dodatku przy udziale glosolalii (niezrozumiałej mowy) i innych ośmieszających Boga praktyk ! Chrześcijanie ratujcie swoje dusze ! Cytat, który oddaje tą chorą rzeczywistość : "Nie każdy, który Mi mówi: "Panie, Panie!", wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie. Wielu powie Mi w owym dniu: "Panie, Panie, czy nie prorokowaliśmy mocą Twego imienia, i nie wyrzucaliśmy złych duchów mocą Twego imienia, i nie czyniliśmy wielu cudów mocą Twego imienia?" Wtedy oświadczę im: "Nigdy was nie znałem. Odejdźcie ode Mnie wy, którzy dopuszczacie się nieprawości!"

  doceń 1
 • Hubal
  13.11.2017 21:54
  (Święta Ewangelia wg. Mateusza 24:24) Bo powstaną fałszywi Chrystusowie oraz fałszywi prorocy i będą czynić wielkie znaki i dziwy, żeby — jeśli to możliwe — wprowadzić w błąd nawet wybranych.
  (2 Tesaloniczan 2:9-12) Ale obecność owego czyniciela bezprawia odpowiada działaniu Szatana z wszelkim potężnym dziełem oraz kłamliwymi znakami i proroczymi cudami, 10 i z wszelkim nieprawym zwodzeniem wobec tych, którzy giną, otrzymując zapłatę za to, że nie przyjęli miłości do prawdy, by dostąpić wybawienia. 11 Dlatego też Bóg dopuszcza do oddziaływania na nich błędu, żeby uwierzyli kłamstwu, 12 tak by oni wszyscy zostali osądzeni, ponieważ nie uwierzyli prawdzie, lecz znajdowali upodobanie w nieprawości. (Galatów 1:8) Ale choćbyśmy nawet my albo choćby anioł z nieba oznajmił wam jako dobrą nowinę coś poza tym, co wam oznajmiliśmy jako dobrą nowinę, niech będzie przeklęty.
  doceń 1
 • Hubal
  13.11.2017 21:58
  Glosolalia - niezrozumiała mowa, upadki na plecy, wyznawanie Boga w odmiennym stanie świadomości religijnej za pieniądze nie została nam objawiona z Boga, przez Jezusa Chrystusa w Duchu Świętym. Wykorzystywanie chorób ludzkich, ludzkiej naiwności jest biblijnym faryzejstwem i celnictwem. Celnicy żerowali na krzywdzie i naiwności ludzkiej ! Bójcie się Boga !!!
  doceń 1
 • bbff
  15.11.2017 18:53
  Co wy za głupoty w tych komentarzach wypisujecie... nie ma pojęcia o tym jak działa Bóg i co się dzieje w kościele... byłem w wakacje na rekolekcjach O. Bashobora i nie zauważyłem żadnych oznak demonizmu. Ojciec Bashobora to bardzo mądry człowiek, pełen pokory i miłości dla innych. Nie umiecie posługiwać się cytatami z Bibli - nawet nie rozumiecie tego co tam jest napisane i innych poprzez takie komentarze w błąd wprowadzacie... to wy działacie dla szatana.
  doceń 0
 • Hubal
  28.11.2017 22:22
  @bbff to ty masz zamknięte oczy i uszy. Otwórz je, tj. wpierw poproś Boga, by Ci pomógł widzieć i słyszeć. To co robią w Kościele niektórzy duchowni to nagminne łamanie 2 przykazania - Nie wzywaj Pana Boga Nadaremno. A robią to za pieniądze wykorzystując schorowanych, poniekąd po przejściach, szukających Boga ludzi. W tych praktykach nie ma Boga !
  doceń 1

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy