• facebook
 • rss
 • Zbiórka krwi przy parafii

  Krzysztof Król

  dodane 07.04.2013 13:10

  6 kwietnia 2013 r. przy pw. Najświętszego Zbawiciela w Gorzowie Wielkopolskim została przeprowadzona akcja honorowego krwiodawstwa pod hasłem: „Oddaj krew niech stanie się cud - Bądź cudem”.

  Koordynatorem akcji był wikariusz parafii ks. ppor. rez. Antoni Humeniuk we współpracy Parafialnego Zespołu Caritas, Polskiego Czerwonego Krzyża i Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zielonej Górze Oddział Terenowy w Gorzowie Wielkopolskim. - W akcji, która była organizowana po raz pierwszy w tym miejscu udział wzięły 32 osoby. - Ostatecznie krew oddało 29 osób. Uczestnicy otrzymali symboliczną koszulkę i kubeczek z logiem akcji oraz „słodkie co nieco”. Wiele osób, które oddało honorowo krew, uczyniła to po raz pierwszy w życiu - wyjaśnia ks. ppor. rez. Antoni Humeniuk.

  - Wyrażamy wielką wdzięczność, tym wszystkim, którzy odpowiedzieli na zaproszenie i czynnie włączyli się w tak szczytne dzieło miłosierdzia okazane bliźniemu. Podziękowania, kieruję również do ludzi dobrej woli, którzy pomogli mi w organizacji technicznej i ufundowali pamiątkowe koszuli oraz kubeczki na akcję krwiodawstwa z moim udziałem przy parafii - mówi wikariusz i dodaje: - Mam nadzieję, że tego typu akcje spotkają się z podobnym lub większym odzewem wśród mieszkańców Gorzowa. Dlatego też, spodziewam się większej frekwencji podczas kolejnej akcji, którą chciałbym zorganizować jeszcze w tym roku. „Oddaj krew niech stanie się cud - Bądź cudem” - to hasło akcji w parafii pw. Najświętszego Zbawiciela w Gorzowie Wlkp.   „Oddaj krew niech stanie się cud - Bądź cudem” - to hasło akcji w parafii pw. Najświętszego Zbawiciela w Gorzowie Wlkp. ks. ppor. rez. Antoni Humeniuk „Oddaj krew niech stanie się cud - Bądź cudem” - to hasło akcji w parafii pw. Najświętszego Zbawiciela w Gorzowie Wlkp.   „Oddaj krew niech stanie się cud - Bądź cudem” - to hasło akcji w parafii pw. Najświętszego Zbawiciela w Gorzowie Wlkp. ks. ppor. rez. Antoni Humeniuk

  .

   

   

   

  «« | « | 1 | » | »»

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół