• facebook
 • rss
 • Wybierz katolika

  Krzysztof Król

  dodane 21.02.2014 13:37

  W Zespole Szkół Katolickich im. św. Stanisława Kostki 19 lutego odbyło się spotkanie dla rodziców zainteresowanych nauką swoich dzieci w tej szkole.

  Od tego roku szkołę prowadzi Akcja Katolicka. – Gratuluję wszystkim rodzicom, którzy wybierają szkołę katolicka dla swoich dzieci. Dzisiaj oprócz przekazania wiedzy trzeba również przekazać wartości – zauważa Urszula Furtak, prezes diecezjalnej Akcji Katolickiej, która jest organem prowadzącym szkołę.

  Z rodzicami spotkał się bp Stefan Regmunt, który podkreśla, że atutem tej placówki jest nie tylko ciekawa oferta naukowa, ale także fakt, że jest oparta na wartościach chrześcijańskich. – Ta szkoła stwarza takie warunki, aby każdego ucznia potraktować indywidualnie, ponieważ klasy nie są liczne – zauważa biskup.

  Bezpieczna, przyjazna, inspirująca i na wysokim poziomie – tak dyrekcja zachęca do nauki w tej szkole. – To szkoła, która wychowuje i jest wsparciem dla rodziców – podkreśla dyrektor Anna Traczyk.

  Nie tylko dorośli, ale też dorośli zachęcają do nauki w Zespole Szkół Katolickich w Zielonej Górze   Nie tylko dorośli, ale też dorośli zachęcają do nauki w Zespole Szkół Katolickich w Zielonej Górze Krzysztof Król /GN Do tej szkoły zapraszają nie tylko dorośli, ale przede wszystkim nauczyciele. – Atuty tej szkoły to kameralność klas. Dzięki temu można bardziej się zgrać i poznać każdego. Poza tym są tu bardzo fajni nauczyciele – zapewnia gimnazjalistka Róża Cendrowska.

  W spotkaniu wziął udział Zdzisław Foremniak, który chce posłać tu swojego syna do szkoły podstawowej. – Przemawiają do mnie mało liczne klasy. Chcę, aby moje dziecko miało lepszy kontakt z nauczycielem – zauważa pan Zdzisław.

  Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej: www.katolik.zgora.pl

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół