• facebook
 • rss
 • Narysuj kartkę wielkanocną

  Krzysztof Król

  dodane 03.03.2017 10:11

  A może Twoja kartka trafi do kilku tysięcy darczyńców Caritas diecezji zielonogórsko-gorzowskiej? Konkurs dla dzieci, młodzieży i osób niepełnosprawnych.

  Konkurs Caritas na kartkę wielkanocną
  Gość Zielonogórsko-Gorzowski

  Wzorem lat ubiegłych Caritas diecezji zielonogórsko-gorzowskiej zaprasza do udziału w konkursie na kartkę wielkanocną. - W związku ze zgłaszanymi prośbami w poprzednich edycjach konkursu postanowiliśmy by w tym roku konkurs odbędzie się w dwóch kategoriach. Pierwsza przeznaczona jest dla dzieci i młodzieży szczególnie związanych z dziełami Caritas (np. poprzez świetlice, Szkolne Koła Caritas, Parafialne Zespoły Caritas, Kluby Seniora i inne) ale także uczniów szkół podstawowych, przedszkolaków, gimnazjalistów - wyjaśnia Leszek Masklak, odpowiedzialny za konkurs.

  - Natomiast druga adresowana jest do osób niepełnosprawnych - dodaje.

  Wybrany zwycięski projekt zostanie wykorzystany do przygotowania kartek świątecznych, które zostaną wysłane z życzeniami do wszystkich darczyńców i osób współpracujących z Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej. - Zwracamy jednocześnie uwagę na zachowanie możliwie głębokiego charakteru treści prac, aby symbolika chrześcijańska przeważała nad symbolami świeckimi i komercyjnymi - podkreśla koordynator.
  Dla laureatów, przewidziano nagrody rzeczowe.

  Prace na odwrocie powinny zawierać następujące informacje: imię i nazwisko autora pracy, wiek autora, placówka zgłaszająca pracę, telefon kontaktowy.

  Ostateczny termin nadsyłania prac to 23 marca. Adres: Caritas Diecezji Zielonogórsko – Gorzowskiej, ul. Bema 32-34, 65-170 Zielona Góra.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  , aby komentować lub podaj nazwę wyświetlaną
  Gość

   Reklama

   Zapisane na później

   Pobieranie listy

   Reklama

   przewiń w dół