Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Redaktor wydania

Biskup Regmunt podczas uroczystości ku czci patrona Zielonej Góry św. Urbana I, papieża, zachęcał do mądrej zabawy. I tej na Winobraniu nie brakuje.

Jest tradycyjny korowód, kolorowe stragany, imprezy kulturalne i wiele innych. Niestety, jak co roku nie brak jednak łyżki dziegciu. I wcale nie chodzi o to, że po raz kolejny winobraniowym winem jest trunek spoza naszego kraju, a nie z Zielonej Góry. Niestety, nie brakuje także antyprzykładów zabawy, bo jak inaczej nazwać pijanego ojca przy stojących obok dzieciach. I może to już brzmi jak banał: alkohol oczywiście jest dla ludzi, ale z mądrą głową.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma