Nowy numer 28/2018 Archiwum

Konkurs dla każdego

Od niedawna przy Hospicjum św. Kamila w Gorzowie Wlkp. funkcjonuje hospicjum domowe dla dzieci. Weź udział w konkursie i wymyśl najlepszą nazwę dla tej placówki.

Obecnie placówka ma pod opieką czwórkę dzieci, które z powodu przewlekłej, zaawansowanej i postępującej choroby wymagają wielodyscyplinarnej specjalistycznej opieki paliatywnej. – Pomoc uwzględnia zdrowotne, psychologiczne, socjalne oraz duchowe potrzeby chorych i ich najbliższych. Celem funkcjonowania placówki jest przede wszystkim poprawa jakości życia dziecka. Funkcjonują tu zasady służące najlepszym interesom pacjenta – szacunek dla życia, godności i autonomii dziecka – wyjaśnia Monika Koropczuk z gorzowskiego hospicjum.

Stowarzyszenie Hospicjum Św. Kamila w Gorzowie Wlkp. w związku z uruchomieniem hospicjum domowego dla dzieci zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na najlepszą nazwę, która będzie odzwierciedlała cel i charakter funkcjonowania placówki.

Pomysły można zgłaszać do 21 grudnia na adres mailowy: konkurs@hospicjum-gorzow.pl. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone po 11 stycznia 2013 roku. – Zwycięska propozycja zostanie wykorzystana jako oficjalna nazwa hospicjum domowego dla dzieci – wyjaśnia Monika Koropczuk.

Szczegóły konkursu, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy zamieszczony jest na: www.hospicjum-gorzow.pl

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma