Nowy numer 28/2018 Archiwum

Interesuje, ciekawi i zachwyca

„Moja wizja spędzania wolnego czasu, co mnie interesuje, ciekawi i wprawia w zachwyt” – to tytuł konkursu plastycznego skierowanego do wychowanków gorzowskich świetlic. Znamy już najlepsze prace.

Konkurs był skierowany do podopiecznych gorzowskich świetlic Caritas. – Konkurs był podsumowaniem realizowanego przez nas projektu z zakresu zapobiegania uzależnieniom wśród dzieci i młodzieży. Przede wszystkim jego celem było zachęcenie podopiecznych świetlic poszukiwania ciekawych form spędzania wolnego czasu, a także promocja zdrowego stylu życia, pobudzenie aktywności twórczej, a także uwrażliwienie na piękno otaczającego nas świata – wyjaśnia organizatorka Anna Wierzbowska, kierownik Świetlicy „Opoka” przy parafii pw. św. Maksymiliana Marii Kolbe.

Spośród 22 prac komisja konkursowa wybrała 5 najlepszych. Najlepszą pracę wykonała Andżelika Bezler ze Świetlica „Opoka”. Kolejne miejsca zajęli: Sandra Wieczorkowska ze Świetlicy im. bł. Jana Pawła II, Michał Śniowski ze Świetlica „Opoka”. Wyróżniono także prace: Pauliny Śniowskiej ze Świetlicy „Opoka” i Kamili Wieczorkowskiej ze Świetlica im. bł. Jana Pawła II.

– Myślę, że tym konkursem zaangażowaliśmy dzieci do poszukiwania sposobów zapobiegania uzależnieniom we własnym środowisku już od najmłodszych lat. Jednym z tych sposobów jest właśnie znalezienie swojego wymarzonego i ulubionego hobby, robienie tego co nas interesuje, ciekawi i wprawia w zachwyt – zauważa Anna Wierzbowska.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma