Nowy numer 25/2018 Archiwum

Moje serce Panu gra

Nie piosenki młodzieżowych idoli, ale utwory mówiące o Bogu płynęły 24 i 25 listopada ze sceny Domu Kultury we Wschowie.

Około 650 uczestników wzięło udział w XI Przeglądzie Piosenki Religijnej „Cecyliada”. – Chodzi nam o popularyzację piosenki religijnej, a także możliwość prezentacji szerszej publiczności zespołów z mniejszych i większych miejscowości – wyjaśnia Franciszek Bryjak z Akcji Katolickiej przy parafii św. Stanisława Biskupa i Męczennika we Wschowie, która zorganizowała „Cecyliadę”. Chociaż inicjatywa nie jest konkursem, to z roku na rok coraz więcej wykonawców zgłasza się do organizatorów. Na estradzie miejscowego domu kultury wystąpiło 25 zespołów z trzech województw: lubuskiego, dolnośląskiego i wielkopolskiego.

Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma