Nowy numer 3/2019 Archiwum

Życzenia biskupa diecezjalnego

Drodzy Diecezjanie!

Święta Bożego Narodzenia, które przeżywamy w Roku Wiary, pozwalają nam na nowo doświadczyć wielkiej radości z narodzin Syna Bożego, który przychodzi, by dzielić naszą codzienność ze wszystkimi jej radościami i troskami.

W tym świątecznym czasie możemy przeżyć głębiej spotkanie z Jezusem, który zmienia nasze życie i nadaje mu nową perspektywę.

Życzę, abyśmy w tych dniach, kiedy Pan Bóg szczególnie dotyka naszych serc, byli zdolni przyjąć Jego miłość i dzielić się nią z innymi. Spotkanie z Nowonarodzonym niech wniesie pośród nas pokój i nadzieję, byśmy byli odważnymi świadkami wiary i swoim życiem ukazywali wszystkim jej piękno.

Stefan Regmunt

biskup zielonogórsko-gorzowski

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy