Nowy numer 3/2019 Archiwum

Dostałeś nietrafiony prezent?

Choć z pozoru wygląda jak zwyczajny sklep, to nie działa, aby zarabiać, ale pomagać. Diecezjalna Caritas zachęca, aby nietrafione prezenty świąteczne przekazać do sklepu charytatywnego.

Prezenty lubi dostawać chyba każdy, ale nie zawsze jest to upominek trafiony, szczególnie podczas świątecznego zabiegania. – Jak mówią badania, prawie co piąty z nas znalazł pod choinką prezent, który mu się nie podoba. Zachęcamy, by nie odkładać tych rzeczy w kąt, ani nie zwracać ich do sklepów. Lepiej przekazać je na cel charytatywny! – proponuje Anna Maria Fedurek, rzecznik prasowy diecezjalnej Caritas.

Kolejne skarpetki? Szalik? Książka lub płyta, którą już mamy? Przynieś te dary do sklepu charytatywnego Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej i Fundacji Misericordia w Zielonej Górze. Sklep mieści się przy Alei Niepodległości w Zielonej Górze przy parafii pw. Najświętszego Zbawiciela. Czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 12:00 do 18:00. – Dary, będące w dobrym stanie, można przynosić do sklepu w godzinach jego otwarcia. Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym darczyńcom, a także klientom – mówi rzecznik Caritas.

Kontakt telefoniczny: 600 988 081

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy