Nowy numer 3/2019 Archiwum

Kolęda z misją

Już siódmy raz dzieci z Eucharystycznego Ruchu Młodych z parafii Przytoczna i Rokitno kolędowały między świętami Bożego Narodzenia a uroczystością Objawienia Pańskiego.

A kolędowały pod opieką katechetki i rodziców. Dzieląc się betlejemską radością, śpiewały kolędy i składały życzenia mieszkańcom. Jak zawsze, serdecznie przyjęci młodzi kolędnicy zostali obdarowani słodyczami oraz ofiarami pieniężnymi. Z zebranych datków 700 zł przekazali na pomoc dzieciom w Wietnamie. Pozostałą część przeznaczą na własny ewangelizacyjny wakacyjny wypoczynek. W ten sposób dzieci nie tylko złożyły życzenia i posmakowały słodyczy, ale również włączyły się w sprawy Kościoła powszechnego, pomagając swoim koleżankom i kolegom z dalekiego kraju, których sytuację poznali wcześniej podczas medialnego pokazu na katechezie. Zadbają też o własny duchowy rozwój.

Kolędnicy misyjni z Eucharystycznego Ruchu Młodych   Kolędnicy misyjni z Eucharystycznego Ruchu Młodych Piotr Jeske Kolędnicy misyjni z Eucharystycznego Ruchu Młodych   Kolędnicy misyjni z Eucharystycznego Ruchu Młodych Piotr Jeske

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy