Nowy numer 2/2021 Archiwum

Kolęda z misją

Już siódmy raz dzieci z Eucharystycznego Ruchu Młodych z parafii Przytoczna i Rokitno kolędowały między świętami Bożego Narodzenia a uroczystością Objawienia Pańskiego.

A kolędowały pod opieką katechetki i rodziców. Dzieląc się betlejemską radością, śpiewały kolędy i składały życzenia mieszkańcom. Jak zawsze, serdecznie przyjęci młodzi kolędnicy zostali obdarowani słodyczami oraz ofiarami pieniężnymi. Z zebranych datków 700 zł przekazali na pomoc dzieciom w Wietnamie. Pozostałą część przeznaczą na własny ewangelizacyjny wakacyjny wypoczynek. W ten sposób dzieci nie tylko złożyły życzenia i posmakowały słodyczy, ale również włączyły się w sprawy Kościoła powszechnego, pomagając swoim koleżankom i kolegom z dalekiego kraju, których sytuację poznali wcześniej podczas medialnego pokazu na katechezie. Zadbają też o własny duchowy rozwój.

Kolęda z misją   Kolędnicy misyjni z Eucharystycznego Ruchu Młodych Piotr Jeske Kolęda z misją   Kolędnicy misyjni z Eucharystycznego Ruchu Młodych Piotr Jeske

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama