Nowy numer 25/2018 Archiwum

Śpiewali małemu Jezusowi

W kościele św. Anny w Jordanowie 13 stycznia młodzież poprowadziła wieczór kolęd. Można było usłyszeć znane, tradycyjne kolędy, ale także melodie współczesne.

W niedzielne popołudnie, Zespół Młodzieżowy, który w większości składał się z młodzieży oazowej zaprezentował koncert kolęd i pastorałek. Takie wydarzenie w parafii św. Anny w Jordanowie miało miejsce po raz drugi. Tradycyjne kolędy oraz współczesne melodie były oprawione ciekawymi, a nawet zaskakującymi aranżacjami. Słuchający, a szczególnie ks. proboszcz Jacek Grzelak, przyjęli je z wielkim entuzjazmem.
Radosne rytmy, silne głosy, brzmienie gitar i bębenków skutecznie rozproszyły panujące w kościele zimno. Także parafianie zebrani w świątyni chętnie włączyli się do wspólnego śpiewu.
Na koniec zespół został nagrodzony gromkimi brawami. Głównym przesłaniem koncertu było podkreślenie tego, jak wielką Miłością jest Jezus Chrystus oraz pokazanie tego, że przyjęcie tej Zespół Młodzieżowy z parafii św. Anny w Jordanowie   Koncert kolęd
Zespół Młodzieżowy z parafii św. Anny w Jordanowie
Andrzej Pietrzak
Miłości do swojego życia czyni człowieka wolnym i szczęśliwym!
Występ zespołu to także zachęta dla tych, którzy chcieliby dołączyć do muzykującej młodzieży, by swoimi talentami odkrywać piękno Pana Boga i przekazywać je innym.

Zespołem opiekują się Ewa i Andrzej Pietrzakowie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma