Nowy numer 47/2020 Archiwum

Śpiewali małemu Jezusowi

W kościele św. Anny w Jordanowie 13 stycznia młodzież poprowadziła wieczór kolęd. Można było usłyszeć znane, tradycyjne kolędy, ale także melodie współczesne.

W niedzielne popołudnie, Zespół Młodzieżowy, który w większości składał się z młodzieży oazowej zaprezentował koncert kolęd i pastorałek. Takie wydarzenie w parafii św. Anny w Jordanowie miało miejsce po raz drugi. Tradycyjne kolędy oraz współczesne melodie były oprawione ciekawymi, a nawet zaskakującymi aranżacjami. Słuchający, a szczególnie ks. proboszcz Jacek Grzelak, przyjęli je z wielkim entuzjazmem.
Radosne rytmy, silne głosy, brzmienie gitar i bębenków skutecznie rozproszyły panujące w kościele zimno. Także parafianie zebrani w świątyni chętnie włączyli się do wspólnego śpiewu.
Na koniec zespół został nagrodzony gromkimi brawami. Głównym przesłaniem koncertu było podkreślenie tego, jak wielką Miłością jest Jezus Chrystus oraz pokazanie tego, że przyjęcie tej Koncert kolęd   Koncert kolęd
Zespół Młodzieżowy z parafii św. Anny w Jordanowie
Andrzej Pietrzak
Miłości do swojego życia czyni człowieka wolnym i szczęśliwym!
Występ zespołu to także zachęta dla tych, którzy chcieliby dołączyć do muzykującej młodzieży, by swoimi talentami odkrywać piękno Pana Boga i przekazywać je innym.

Zespołem opiekują się Ewa i Andrzej Pietrzakowie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama