Nowy numer 25/2018 Archiwum

Walentynki z Panem Bogiem

Wieczór walentynkowy w zielonogórskiej parafii pw. św. Józefa Oblubieńca

Msza św. w intencji narzeczonych, małżeństw i rodzin, a po niej kameralne spotkanie w Kawiarni „Pod Aniołami”, to pomysł Duszpasterstwa Rodzin na spędzenie Walentynek. – Nie chcemy pozostawiać tego dnia w przestrzeni romantyczno – wulgarnej i trochę sprofanowanej, ale otoczyć modlitwą wszystkie małżeństwa. Dla nas jest też ważne, by ten czas przeżywały z nami nasze dzieci – mówi Dorota Tyliszczak z Duszpasrterstwa Rodzin.

Dla par uczestniczących w spotkaniu był to czas modlitwy, ale i randki małżeńskiej. – Często bywamy w tej kawiarni, tu mieliśmy też nasze wesele. Jesteśmy małżeństwem od dwóch lat i z wiarą idziemy przez życie, i w naszym małżeństwie gościmy Pana Boga – mówią Marzena i Marcin Gromniccy – Jesteśmy małżeństwem od ośmiu lat. Postanowiliśmy, że dziś omodlimy naszą miłość i małżeństwo, a po Mszy św. umilimy sobie czas w kawiarni – zauważają Katarzyna i Jarosław Barwińscy i dodają: – Ważne też, by ten czas spędzić z Panem Bogiem. Modlić się o miłość, zawsze umieć powiedzieć przepraszam i cały czas powierzać się Panu Bogu.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma