Nowy numer 48/2020 Archiwum

Ustawiliście swój GPS?

W ramach Festiwalu Życia, który odbędzie się od 18 do 24 marca w Gorzowie Wlkp., Głogowie i Zielonej Górze odbędą się warsztaty "Nawigacja w Rodzinie". To szczególna propozycja dla narzeczonych i małżonków.

Skąd wzięła się nazwa warsztatów? Od łacińskiej sentencji „navigare necesse est, vivere non est necesse?” co oznacza: żeglowanie jest konieczne, życie nie jest konieczne. Ta sentencja krytykuje życie bez celu, którym nikt nie kieruje.

Warsztaty multimedialne „Nawigacja w Rodzinie” skierowane do małżonków oraz narzeczonych. – Te warsztaty to tylko dwie godziny, które mogą pomóc odmienić rodzinną rzeczywistość. Powszechnie wiadomo czym jest nawigacja w erze urządzeń GPS, a dobrze określone parametry podróży potrafią szybko i skutecznie doprowadzić do jej celu – wyjaśnia Agata Kucharzyk z Domowego Kościoła. – Również życiu małżeńskiemu i rodzinnemu nieustannie trzeba nadawać kierunek, trzymać stery, korygować kurs, a nade wszystko znać cel podróży i wiedzieć, która droga do niego jest najwłaściwsza.

„Pytam, gdy czegoś nie rozumiem, zamiast się domyślać?”, „Czy Wasze dziecko przesiaduje przed komputerem lub telewizorem więcej niż godzinę dziennie?”, „Gdy jestem na wakacjach, urlopie zdarza mi się wykonywać jakieś elementy mojej pracy zawodowej?” – to tylko kilka pytań z jakimi przyjdzie się zmierzyć uczestnikom na warsztatach. Ale Ci co już raz wzięli udział przekonują, że warto. – Warsztaty to możliwość zatrzymania się. Spojrzenia na siebie oraz swoją rodzinę, poznania języków miłości jakimi posługują się nasi najbliżsi, rozpoznania obszarów, które wymagają dodatkowej uwagi, np. uzależnienie dzieci od komputera czy telewizji – wyjaśnia Agata Kucharzyk.

Najwcześniej warsztaty odbędą się w Gorzowie Wlkp. O godz. 19.00 w środę odbędą się one w auli PWSZ przy ul. Teatralnej. Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja na stronie internetowej: www.rezerwacja.kibicujrodzinie.pl lub pod numerem tel. 663 587 819.

W Zielonej Górze warsztaty odbędą się w sobotę 23 marca  o godz. 18.00 w Auli Medycznego Studium Zawodowego w Zielonej Górze, ul. Wazów 44. Rezerwacja miejsc jest możliwa za pośrednictwem strony internetowej: rezerwacja.kibicujrodzienie.pl lub telefonicznie: tel. 603 203 785

Także 23 marca warsztaty dla małżonków odbędą się w Głogowie. Początek o godz. 19.00 w parafii pw. św. Klemensa Dworzaka. Rezerwacja miejsc jest możliwa za pośrednictwem strony internetowej: rezerwacja.kibicujrodzienie.pl lub pod numerem telefonu 500 032 801

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama