Nowy numer 42/2020 Archiwum

Życiowe kino

Jak co roku na Festiwalu Życia nie zabraknie dobrego kina. Tym razem zapraszamy Państwa na film. pt. "October Baby". Scenariusz filmu został zainspirowany historią Gianny Jessen, która przeżyła własną aborcję.

"19-letnia Hannah świeżo upieczona studentka zawsze była outsiderem. Zawsze czuła się inna i mimo wielkich ambicji oraz ogromnego talentu aktorskiego w głębi duszy żywiła przeświadczenie, że nigdy nie powinna przyjść na świat. Z powodu nasilających się problemów zdrowotnych (fizycznych oraz psychicznych) rodzice decydują się wyznać jej straszliwą prawdę. Dziewczyna doznaje szoku, bowiem jej dotychczasowe życie okazało się kłamstwem. Nie dość, że została adoptowana, to jeszcze urodziła się w wyniku źle przeprowadzonej aborcji. Rozżalona Hannah postanawia udać się w podróż do Nowego Orleanu wraz ze swoim przyjacielem Jasonem, jego dziewczyną i nieprzystosowanym społecznie kierowcą rozpadającego się vana. Wszyscy bawią się świetnie poza 19-latką, która postanawia wykorzystać możliwość udania się do miejsca swoich narodzin, aby odszukać swoją biologiczną matkę" - czytamy w opisie filmu.
 
Projekcje:
Gorzów Wlkp.
22 marca – piątek
godz. 19.00 - Projekcja filmu „October Baby” – aula PWSZ ul. Chopina
 
Zielona Góra
23 marca – sobota
godz. 16.00 - Projekcja filmu „October Baby” – kino NYSA, rezerwacja: ksmzg@zg.ksm.org.pl, (ew. tel. 68 4537293 w godz. 8.00-16.00)
 
Głogów
18 marca – poniedziałek
godz. 19.00 - Projekcja filmu „October Baby” – Cisi Pracownicy Krzyża
 
 

October Baby - Trailer (POLSKI)
prayer1sdb1

« 1 »

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama