Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Koncert worship songs

Już 14 kwietnia w Kostrzynie nad Odrą odbędzie uwielbieniowy koncert zespołu „Shema” z Rzepina. Początek o godz. 19.00 w kościele pw. NMP Matki Kościoła. Wstęp wolny.

– Będzie to koncert poświąteczny. Powodem, dla którego zdecydowaliśmy się taki koncert zorganizować jest wielka radość z tego, że Jezus Chrystus zmartwychwstał – wyjaśnia dyrygentka Katarzyna Leśniak.

W niedzielę zespół zagra w pełnym składzie instrumentalnym. – W repertuarze znajdą się utwory TGD, Israela Hougtona oraz własne kompozycje. Koncert to świetna okazja do tego, aby wspólnie przeżywać radość ze Zmartwychwstania Jezusa. Nie zabraknie także chwil wyciszenia, modlitwy, uwielbienia. Wierzymy, że to muzyczne spotkanie dostarczy wielu pozytywnych wrażeń zarówno dla ucha jak i dla duszy – zauważa Katarzyna Leśniak, która wraz mężem Tomaszem, założyła zespół „Shema”.

"Shema" to obecnie siedemnastoosobowa grupa młodych ludzi, wokalistów i muzyków z Rzepina i okolic oraz piętnastoosobowa grupa młodszych chórzystów tworzących grupę "Shema Kids". – W repertuarze naszego zespołu znajdują się utwory reprezentujące odmianę muzyki chrześcijańskiej: worship songs czyli pieśni uwielbienia. Wykonujemy także najbardziej znane utwory polskiej muzyki chrześcijańskiej – wyjaśnia Katarzyna Leśniak i dodaje: – Od 2009 roku tworzymy również własne kompozycje. Wychodzimy na różne sceny, nie tylko te kościelne. Chcemy uwielbiać Boga wszędzie tam, gdzie to możliwe, by dotrzeć do jak największego grona odbiorców.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma