Nowy numer 2/2021 Archiwum

Kochane Dzieci

Jak co roku Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej, Kuria Diecezjalna oraz Sanktuarium Matki Bożej w Rokitnie zaprasza najmłodszych na Diecezjalny Dzień Dziecka. Specjalne zaproszenie na ten dzień skierował bp Stefan Regmunt.

„Bardzo serdecznie zapraszam Was do wzięcia udziału w tym spotkaniu, które odbędzie się 1 czerwca 2013 r. Nasze tegoroczne pielgrzymowanie do Rokitna ma szczególny charakter. W kościele i na lekcjach religii usłyszałyście zapewne o tym, że obchodzimy obecnie Rok Wiary. W ramach rozmaitych diecezjalnych obchodów Roku Wiary nie mogło zabraknąć specjalnego spotkania z Wami, Kochane Dzieci. Wasza wiara i pragnienie życia zgodnie z Bożymi przykazaniami są bardzo miłe Panu Jezusowi. Nasze tegoroczne spotkanie w Rokitnie chcemy więc przeżyć w duchu radosnej wdzięczności za dar wiary. Niech nasza pielgrzymka stanie się wielkim świadectwem naszej przyjaźni z Panem Jezusem” – czytamy w zaproszeniu.

Caritas w Rokitnie spodziewa się ok. 5 tys. dzieci i młodzieży z całej diecezji. Głównym punktem programu będzie oczywiście polowa Msza św. Dzieci przed i po liturgii będą miały okazję zobaczyć przedstawienia w wykonaniu Teatru Małe „CoNieco”. Na tym jednak nie koniec. – Dzieci będą miały do dyspozycji mnóstwo atrakcji: dmuchane zamki i zjeżdżalnie, gry zespołowe, konkursy z nagrodami i wiele innych. Będzie również posiłek, jak i słodkości – zaprasza Anna Maria Fedurek, rzecznik diecezjalnej Caritas.

Zgłaszać grupy zorganizowane można do 24 maja pod numerem telefonu: tel. 68 415 20 01 lub 95 740 20 01. Szczegółowe informacje: www.caritas.zgora.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama