Nowy numer 28/2018 Archiwum

Redaktor wydania

Niegdyś jako ministrant nauczyłem się modlitwy przed i po Mszy św., której fragment brzmi następująco: „Boże, którego dobroć powołała mnie do Twej służby, spraw, bym uświęcony uczestnictwem w Twych tajemnicach przez dzień dzisiejszy i całe me życie szedł tylko drogą zbawienia”.

Ta modlitwa doskonale nadaje się na początek dnia, niezależnie do czego powołał mnie Bóg, bo przypomina o ważnej rzeczy. Czasami nie wiemy, którą drogę w życiu wybrać. Okazuje się, że wcale nie trzeba zdawać się na ślepy los, a do zbawienia prosto prowadzi Eucharystia. Można o tym sobie przypomnieć na Letniej Szkole Modlitwy (s. III oraz na zgg.gosc.pl).

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma