Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Już tylko 5 wolnych miejsc

Trwa nabór do darmowego oddziału przedszkolnego Caritas w Zielonej Górze.

Świetlicowy Oddział Przedszkolny „Słoneczko z uśmiechem” ogłasza nabór na 5 wolnych miejsc dla dzieci w wieku 3–5 lat w swojej placówce przy ul. Bema 32-34 w Zielonej Górze. – Przedszkole jest nieodpłatne, czynne od poniedziałku do piątku, od 7.30 do 12.30, dlatego zachęcamy do zapisywania dzieci do naszej placówki. Dziecko można oddać w dobre ręce i wiedzieć, że będzie bezpieczne, będzie miało ciepły posiłek i zapewnione zajęcia dydaktyczne. W naszym przedszkolu dzieci mają do dyspozycji dwie sale: jadalniano-dydaktyczną, w której się uczą i spożywają posiłki oraz drugą, w której się bawią – informuje rzecznik diecezjalnej Caritas, Anna Maria Fedurek.

– W placówce pracują wykwalifikowani pedagodzy, psycholodzy i terapeuci. Od września na pewno będą zajęcia dodatkowe, które będą zależały od rodziców i wychowawcy. W ubiegłym roku były to zajęcia m.in. muzyczne, plastyczne, logopedyczne i język angielski. Dodatkowo w wakacje organizujemy dzieciom różne wyjścia, np. do sali zabaw, kina czy spacery edukacyjne w Ogrodzie Botanicznym – dodaje.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma