Nowy numer 28/2018 Archiwum

Zobacz także

 • Michał
  01.08.2013 11:37
  "Przystanek Jezus" jest organizowany od 1999? Rok wcześniej byłem w Żarach na "Przystanku Woodstock" i pamiętam jak na polu namiotowym spotkałem... księdza. Wraz z nim kilkoro młodych ludzi. Zapraszali obecnych na Mszę Świętą w intencji zmarłych muzyków rockowych. I rozmawiali o Bogu. Wydaje mi się, że byłem zatem świadkiem powstawania podwalin pod "Przystanek Jezus" właśnie. Piękna przeciwwaga dla tzw. "pokojowej wioski krishny". Pan Owsiak nie wiedzieć czemu zapraszał ich rokrocznie na "Woodstock" i to w ramach imprezy. Poza jadłem wegetariańskim serwowali młodym pranie mózgu.
  doceń 6
 • Mika
  02.08.2013 10:50
  Z ogromnym zainteresowaniem śledzę poczynania młodzieży i nie tylko w Kostrzynie nad Odrą. Ci młodzi ludzie zgromadzeni wokół "Przystanku Jezus", powodują u mnie uczucie zazdrości. Ja nie należę już do ich przedziału wiekowego, ale widzę ile dobra i radości jest w nich za sprawą Jezusa. Niestety, moi młodzi synowie odwrócili się od Boga. Wiem, że to jest efekt popełnionych przeze mnie gdzieś po drodze życia błędów. Wierzę jednocześnie, że Najwyższy ma swoje plany wobec każdego swojego dziecka. W tym miejscu proszę tę całą młodzież o zaniesienie moich synów przed oblicze Boga a Was wszystkich otaczam codzienną modlitwą. Szczęść Boże na przeżywanie tego wspaniałego czasu z Jezusem na Jego Przystanku
  doceń 2

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma