Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Etnogadżet i słodkie przysmaki

XII Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Folkloru dobiega końca. Jeszcze tylko dziś i jutro można zobaczyć występy dziecięcych zespołów m.in. z Ghany, Czech, Serbii i Turcji.

Nauka ludowych tańców, warsztaty tkactwa, ceramiki i rękodzieła artystycznego, degustacja węgierskich ciast, ręcznie robionej czekolady, możliwość wykonania zdjęcia w strojach ludowych Lubuskiego Zespołu Pieśni i Tańca – to tylko kilka atrakcji Folkojarmarku, przygotowanego na zielonogórskim Deptaku, w ramach festiwalu „Folkowa Góra” 2013, który dziś dobiega końca.

Nauka ludowych tańców i animacje zabaw folkowych z udziałem dziecięcych zespołów, to atrakcja przygotowana dla najmłodszych mieszkańców Zielonej Góry i regionu   Folkojarmark
Nauka ludowych tańców i animacje zabaw folkowych z udziałem dziecięcych zespołów, to atrakcja przygotowana dla najmłodszych mieszkańców Zielonej Góry i regionu
Katarzyna Buganik /GN
Dla tych, którzy jeszcze nie zdążyli uczestniczyć w festiwalu, ostatni moment na artystyczne i folkowe doznania.

 

Dziś, 2 lipca koncerty:                                      

Zielona Góra, scena przy Ratuszu

17.30 – koncert zespołu CZAS NA GRASS

18.30 – koncert zespołu NADIJA                       

Zielona Góra, Lubuski Teatr

19.00 – III Koncert festiwalowy

POLSKA – LUBUSKI

GHANA – FREESPIRIT

CZECHY – MALA JASÉNKA

 

Łagów, Amfiteatr

18.00 – koncert –LITWA, UKRAINA

 

Bojadła – SERBIA, TURCJA

 

KONCERT GALOWY

3 sierpnia, godz. 19.00 Zielona Góra, Amfiteatr im. Anny German

Wstęp wolny

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma