Nowy numer 42/2020 Archiwum

Aby się lepiej poznać

Trzy dni zajęć, zabaw i gier integracyjnych dla uczniów klasy pierwszej i czwartej szkoły podstawowej zorganizowano w nowej siedzibie Zespołu Szkół Katolickich przy ul. Cyryla i Metodego w Zielonej Górze.

Podczas dni integracyjnych uczniowie uczestniczyli w m.in. zajęciach sportowych, muzycznych, plastycznych. Mieli także spotkanie z wychowawcą i nauczycielami poszczególnych przedmiotów, zabawy pozwalające na wzajemnie poznanie, a także czas na naukę hymnu szkoły i zapoznanie z patronem szkoły św. Stanisławem Kostką. – Jest to czas zabaw i poznawania się. Dzieci chętnie przyszły na zajęcia i bardzo interesowały się nowa szkołą. Podczas spotkania opowiadały o sobie, mieliśmy gry i zabawy, a na zakończenie było wyjście na lody  –  mówi Teresa Kozłowska, wychowawczyni klasy czwartej.

Uczniowie nie kryli zadowolenia z zajęć. – Przyszłam na zajęcia, bo będę uczennicą czwartej klasy i chciałam poznać nowych kolegów. Podobały mi się gry z kolegami, najlepsza była zabawa z chustą – mówi Gabrysia Skorodecka. – Byłem na zajęciach codziennie. Przez trzy dni były fajne zabawy, uczyliśmy się też piosenek – dodaje Jakub Borek.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama