Nowy numer 28/2018 Archiwum

Aby się lepiej poznać

Trzy dni zajęć, zabaw i gier integracyjnych dla uczniów klasy pierwszej i czwartej szkoły podstawowej zorganizowano w nowej siedzibie Zespołu Szkół Katolickich przy ul. Cyryla i Metodego w Zielonej Górze.

Podczas dni integracyjnych uczniowie uczestniczyli w m.in. zajęciach sportowych, muzycznych, plastycznych. Mieli także spotkanie z wychowawcą i nauczycielami poszczególnych przedmiotów, zabawy pozwalające na wzajemnie poznanie, a także czas na naukę hymnu szkoły i zapoznanie z patronem szkoły św. Stanisławem Kostką. – Jest to czas zabaw i poznawania się. Dzieci chętnie przyszły na zajęcia i bardzo interesowały się nowa szkołą. Podczas spotkania opowiadały o sobie, mieliśmy gry i zabawy, a na zakończenie było wyjście na lody  –  mówi Teresa Kozłowska, wychowawczyni klasy czwartej.

Uczniowie nie kryli zadowolenia z zajęć. – Przyszłam na zajęcia, bo będę uczennicą czwartej klasy i chciałam poznać nowych kolegów. Podobały mi się gry z kolegami, najlepsza była zabawa z chustą – mówi Gabrysia Skorodecka. – Byłem na zajęciach codziennie. Przez trzy dni były fajne zabawy, uczyliśmy się też piosenek – dodaje Jakub Borek.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma