Gość Katowicki 29/2018 Archiwum

Rowerem do Maryi

Pielgrzymka rowerowa ze świebodzińskiej parafii pw. Miłosierdzia Bożego do Sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej w Rokitnie odbyła się 28 września.

26 pątników ze Świebodzina uczestniczyło w rowerowej pielgrzymce do Rokitna, by powierzyć Maryi osobiste intencje i modlitwy m.in. za rodziny i w intencji powołań kapłańskich. – Chcemy pokłonić się Matce Bożej i polecamy Jej także wszystkich tych, którzy biorą udział w akcji „Iskra Bożego Miłosierdzia – Koronka na Ulicach Miast Świata”. Pielgrzymka to jeden z kilku etapów, które mają nas przygotować do pielgrzymki rowerowej na Jasną Górę – mówi ks. Marcin Woźniak.

Pielgrzymi pokonali 80 km. – To taka pierwsza nasza rowerowa pielgrzymka. Byłem tydzień temu na pieszej pielgrzymce mężczyzn z Międzyrzecza do Rokitna, dziś jadę rowerem. To duża satysfakcja i przyjemność duchowa i turystyczna. Jadę się pomodlić za całą moją rodzinę – mówi Marian Baranek. – Jestem tu z potrzeby serca i chwalę Pana Boga. Dziękowania i próśb nigdy nie jest za wiele – dodaje Andrzej Kołodyński.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma