GN 48/2020 Archiwum

Bal z aureolą

Po raz pierwszy, 31 października, w Zespole Szkół Katolickich w Zielonej Górze odbędzie się Bal Wszystkich Świętych. Do udziału są zaproszeni wszyscy zielonogórzanie.

Bal organizuje Zespół Szkół Katolickich im. Stanisława Kostki. – Obchodzimy wigilię Bożego Narodzenia, wigilię Zesłania Ducha Świętego, a może tak w wigilię Wszystkich Świętych? Mam wrażenie, że tak piękne święto jest przez nas niedoceniane. A tymczasem daje nam ono szansę na szczególną łączność z rzeszami ludzi, którzy tak mocno ukochali Pana Boga i teraz u Jego boku oddając mu cześć. I poza tym są gotowi do orędowania za nami tu na ziemi. A my pozostawiamy to bez echa – zauważa Anna Traczyk, dyrektor Zespołu Szkół Katolickich w Zielonej Górze. – Uroczystość Wszystkich Świętych w żaden sposób nie powinna być smutna. A więc jak świętować? Myślę, że w tym dniu wszyscy święci zapraszają nas do wspólnego uwielbienia Boga. Oni to robią już tam w niebie, a my czyńmy to tutaj – dodaje.

Od godz. 16.30 do 19.00 odbędzie się bal na dzieci do 9 roku życia oraz dla dzieci od IV do VI klasy szkoły podstawowej, natomiast od 18.00 do 21.00 dla gimnazjalistów.

Biletem wstępu jest przyniesienie poczęstunku.

Bal odbędzie się w budynku szkoły przy ul. św. Cyryla i Metodego 9 (II piętro).

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama