GN 43/2020 Archiwum

Rodzina jest najważniejsza

Od 1 stycznia 2014 roku w Zielonej Górze rusza projekt Karty Zielonogórskiej Rodziny pn. "ZGrana Rodzina".

"ZGrana Rodzina" to nazwa miejskiego programu lojalnościowo-rabatowego, skierowanego do mieszkańców Zielonej Góry, którzy są w mieście zameldowani i jednocześnie są rodzicami przynajmniej jednego dziecka w wieku poniżej 18 lat. Program obejmie również samotnych rodziców z jednym dzieckiem. Program nie będzie uzależniony od warunków materialnych. Jedynym warunkiem posiadania i korzystania z Karty Zielonogórskiej Rodziny jest bycie mieszkańcem Zielonej Góry. Otrzyma ją każdy zielonogórzanin powyżej 13. roku życia. Dzieci poniżej 13 lat będą korzystać z karty razem z rodzicami. – Zgrana rodzina to rodzina pełna inicjatyw, aktywna, szczęśliwa. Chcemy wspierać wszystkie zielonogórskie rodziny, nie tylko te wielodzietne, ale również rodziców samotnie wychowujących dziecko – mówi Janusz Kubicki, prezydent Zielonej Góry.

Dla zielonogórskich rodzin posiadających kartę zostaną przygotowane specjalne przywileje i rabaty, m.in. zniżki na basen, imprezy kulturalne czy sportowe, a także rabaty i dodatkowe promocje w sklepach spożywczych, aptekach czy restauracjach. Jak zapowiada prezydent miasta, przywileje będą wprowadzane stopniowo.

Karty będą imienne. Będą miały kilka wzorów do wyboru i format tradycyjnej karty bankomatowej. Będą wydawane w kilku punktach w mieście, m.in. w zielonogórskim Ratuszu. Będzie tam można złożyć wniosek o wydanie karty. Będzie to również możliwe za pośrednictwem internetu na stronie: www.zgranarodzina.pl, która po zalogowaniu będzie również katalogiem wszelkich dostępnych rabatów i ofert.

Przy okazji wprowadzania w życie programu "ZGrana Rodzina" od 1 stycznia rozpocznie się akcja wręczania prezentów dla "świeżo upieczonych" zielonogórskich mam. Każda zielonogórzanka, która urodzi dziecko od 1 stycznia 2014 roku, dostanie wyprawkę dla swojego malucha. Znajdą się w niej m.in. pieluchy jednorazowe, kocyk, śliniaki i myjki niemowlęce.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama