Nowy numer 07/2020 Archiwum

Roraty w Zawadzie

W parafii pw. Narodzenia NMP w Zawadzie k. Zielonej Góry dzieci poznają życiorysy świętych. To dzięki Roratom przygotowanym przez "Małego Gościa Niedzielnego".

Już od kilku lat w naszej parafii współpracujemy z „Małym Gościem Niedzielnym” w okresie adwentu, proponując naszym parafianom program przygotowany przez redakcję „Gościa Niedzielnego”. Zawsze jest on bardzo ciekawy i tak przygotowany, aby zaspokoić potrzeby tych najmłodszych a  i starsi chętnie słuchają. Nie było tak łatwo na początku. Bardzo mało dzieci przychodziło. Jednak zachęcane co roku przez kolegów i koleżanki zaczęły przychodzić. Oczywiście dzieci uwielbiają zbierać obrazki! Nasz ksiądz proboszcz Krzysztof Kocz podkreśla, że nie one są jednak najważniejsze, a to co zmienia się w sercach tych maluszków i ich rodziców, dziadków. W tym roku padnie rekord w liczbie dzieci uczestniczących w roratach: 150 osób.
 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama