Nowy numer 21/2018 Archiwum

Przypatrywali się Mojżeszowi

Od 14 do 16 marca w Domu św. Jacka w Paradyżu (Jackówka) odbyły się rekolekcje powołaniowe poprowadzone przez ks. Łukasza Niedzielskiego. Wzięło w nich udział 30 młodych mężczyzn z całej diecezji.

Czas rekolekcji uświęcony Liturgią Godzin, adoracją Najświętszego Sakramentu i Eucharystią pozwolił uczestnikom zatrzymać się i przypatrzeć powołaniu Mojżesza, a także przez jego historię życia spróbować spojrzeć na powołanie, jakie każdy otrzymał od Boga. Wsłuchać się w głos Powołującego. Można było doświadczyć modlitwy wstawienniczej oraz przeżyć wspólnie ze wspólnotą seminaryjną drogę krzyżową.

Uczestnicy rekolekcji spotykali się nie tylko z Bogiem, ale także z drugim człowiekiem. Wspólne rozmowy, posiłki, przechadzki, gry, śpiewanie, modlitwy – to wszystko stworzyło przestrzeń do budowania relacji, dzielenia się wiarą oraz wzajemnego ubogacania się. Uczestnicy rekolekcji spotkali się także z biskupem Tadeuszem Lityńskim, a przez całe rekolekcje towarzyszyli im trzej diakoni i kleryk V roku.

Z uczestnikami rekolekcji spotkał się bp Tadeusz Lityński   Z uczestnikami rekolekcji spotkał się bp Tadeusz Lityński Archiwum: ZGWSD Były to już kolejne rekolekcje powołaniowe w Paradyżu z cyklu: „Spotkać Jezusa! Pozwól Mu naładować Twoje AKUMULATORY”. Kolejne rekolekcje odbędą się od 25 do 27 kwietnia oraz od 23 do 25 maja. Serdecznie zapraszamy!

Zapisy oraz więcej informacji na: www.paradisus.pl.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma